Tangoseniorin semifinaalin ja finaalin kulku

TANGOSENIORI 2018 SEMIFINAALIN JA FINAALIN KULKU
Semifinaali Esikarsintapaikkakunta Finaali 1. kierros Finaali 2. kierros Superfinaali Tangoseniori 2018
1. Löytynoja Arja, Ylivieska Oulu Järvinen Tuulikki Hyppönen Mervi Schukov Pauli
2. Siltakoski Heikki, Oulu Oulu Vaatovaara Pekka Rahko Heikki Järvinen Tuulikki Järvinen Tuulikki
3. Ratamaa Armi, Mäntyharju Kouvola Aho Marika Rasa Ilona Enroth Pepe Enroth Pepe
4. Kirjavainen Lassi, Juuka Joensuu Schukov Pauli Enroth Pepe Hyppönen Mervi
5. Rasa Ilona, Espoo video/tallenne Kerava Rasa Ilona Järvinen Tuulikki
6. Salmi Jarkko, Hämeenlinna Tampere Enroth Pepe Schukov Pauli
7. Niskala Liisa, Salla Levi Rantala Päivi
8. Jävinen Eero, Seinäjoki video/tallenne Seinäjoki Rahko Heikki
9. Keskinen Arja, Kurikka Tuuri Hyppönen Mervi
10. Vaattovaara Pekka, Hollola video/tallenne Kerava Lindholm Pentti
11. Uusitalo Helli, Loimaa Kerava Paikkari Sonja
12. Aaltonen Matti, Huittinen video/tallenne Turku Roth Jari
13. Koskela Sari, Virrat Keuruu
14. Seppänen Kai, Jyväskylä Savonlinna
15. Paikkari Sonja, Salo Kerava
16. Roth Jari, Ähtäri Tuuri
17. Kemppainen Helmi, Sotkamo Joensuu
18. Peltoniemi Mauri, Kaustinen Äänekoski
19. Teikari Anne, Kihniö Tuuri
20. Rautio Tauno, Ähtäri video/tallenne Tuuri
21. Tossavainen Pirjo, Kuopio Äänekoski
22. Lehtonen Aki, Pori Turku
23. Grönberg Seija, Seinäjoki Seinäjoki
24. Saarenpää Juhani, Lapua Tuuri
25. Silfver Tuulia, Helsinki Keuruu
26. Makkonen Oiva, Joutseno Savonlinna
27. Kulmala Tuula, Lieto Turku
28. Varala Seppo, Teuva Levi
29. Kallio-Oinas Anne, Raahe video/tallenne Oulu
30. Blå Pekka, Äänekoski Äänekoski
31. Hyppönen Mervi, Äänekoski video/tallenne Äänekoski
32. Alho Pertti, Jämsä Keuruu
33. Ukkonen Kirsi, Kouvola Kouvola
34. Peltonen Timo, Turku video/tallenne Kerava
35. Tastula Eeva-Kaisa, Seinäjoki Seinäjoki
36. Annala Keijo, Kokkola video/tallenne Äänekoski
37. Myllykoski Sirpa, Tampere Tampere
38. Lindholm Pentti, Seinäjoki Seinäjoki
39. Rantala Päivi, Tampere Tampere
40. Enroth Pepe, Nokia Kerava
41. Uusitalo Toini, Oulu Oulu
42. Schukov Pauli, Järvenpää Kerava
43. Ruha Arja, Äänekoski Äänekoski
44. Vainio Jorma, Tornio Seinäjoki
45. Juutinen Merja, Oulu Oulu
46. Nevalainen Leo, Kerava Kerava
47. Tantarimäki Maarit, Seinäjoki video/tallenne Seinäjoki
48. Viitanen Seppo, Hyvinkää Kouvola
49. Järvinen Tuulikki, Tampere Tampere
50. Purmonen Eelis, Ilomantsi Joensuu
51. Aho Marika, Lahti Kouvola
52. Kakko Ismo, Salo Turku
53. Tietäväinen Rauni, Juva Savonlinna
54. Sakselin Jari, Tampere Tampere
55. Korhonen Pirjo, Naantali Turku
56. Tamminen Ari, Jämijärvi Tampere
57. Kankkonen Kirsi, Pori Turku
58. Rahko Heikki, Paltamo Oulu
59. Ilmonen Marita, Äänekoski Äänekoski
60. Savinainen Viljo, Vantaa Kouvola